Wątek zablokowany 2015-08-31 12:07 przez dzek69.

Jaki hosting polecacie?

0

Jaki hosting polecacie? Jest tyle różnych opcji na rynku, że trudno mi się zdecydować. Trafiłem na AttHost, cenowo to fajnie wygląda, ale w rankingach dopiero 142 miejsce mają, chociaż chyba nie warto aż tak się tym sugerować? Czytałem kilka pozytywnych opinii, mam jeszcze 3 dni na podjęcie decyzji. Co sądzicie?

0

linuxpl.com

0

Napisz jakie masz wymagania/potrzeby.
Mi do mojego prywatnego użytku wystarcza pakiet za 5 zł miesięcznie na minthost.pl ;)

0

Dedyk na SoYouStart nie wypada najgorzej (afair to pododdział OVH czy jakoś tak to działa :P), w firmie z tego korzystamy i większych problemów nie ma.

2

Z kategorii tanio i SOLIDNIE polecam (znowu) hekko (link w stopce). Poza tym taki temat pojawia się co jakiś czas na forum - poszukaj.

0

też mam kilka stron na Hekko i nie narzekam, o dziwo nawet na maile bardzo szybko odpowiadają co nie jest regułą na innych hostingach

0

ja używam OVH i polecam ;)

0

Ale do czego hosting? Ja do asp.net od lat używam webio.pl i nie jest źle :)

0

Ja potrzebowałem darmowego hostingu i świetnie sprawdził się Hostingerpl. Nie wyświetlają na stronie żadnych reklam nawet w darmowym pakiecie. Nie korzystałem z płatnych opcji, więc ciężko mi się wypowiedzieć na ich temat.


Radca prawny Saługa pomógł już wielu osobom.

0

@Antek88: i jaką podjąłeś decyzję (miałeś 3 dni)? Porozdawaj łapki w górę, jak zdecydowałeś się na czyjeś polecenie to pacnij "fajkę", bo bym chciał zamknąć temat, bo nosi spamerów i będą kolejne 3 lata odkopywać temat 2x w miesiącu znowu ...

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1