Darmowy hosting z możliwością..

0

witam

zna ktos moze jakis darmowy hosting, z ktorego bede mogl sie polaczyc (przez curl) z serwerem u mnie w domu? (chodzi dokladniej o wygenerowanie pewnych danych i odeslanie). te co sprawdzalem (ugu, keed) blokuja polaczenia. Dodam, ze jak kolega wejdze na link (od siebie z domu) (ip:port) wszystko dziala.

1

polskie darmowe hostingi to jest żart. sprawdź mój link w stopce

1

@dzek69 a co myślisz o tym: http://proserwer.pl/ opinie: http://proserwer.pl/?d=opinie
Nie jest darmowy, ale cena jest całkiem niska.

1

serwer dobry dla 13 latków - mają telefony, ale nie mają konta w banku, a mamie nie wytłumaczysz, co to za haracz w internecie chcesz płacić :P

najtańsza opcja przy najtańszej kwocie miesięcznej to 33,21zł (brutto) / rok - dostajesz za to 500MB. w hekko.pl za 44zł (10zł więcej. nawet dla 13 latka to chyba nie fortuna) masz 2GB i 100x pewniejszą usługę.

opinie na ich własnej stronie to sobie możesz wiesz gdzie umieścić ;) - opinie zostały napisane przez osoby młode - zapewne zostali zasponsorowani za taką opinię, 1GB oddać to dla nich nic, z kolei ludzie starsi w tych opiniach to nieistniejące już strony, strony spamowo-pozycjonerskie, albo inne takie.

nie, zdecydowane NIE dla prohost - w tej samej cenie są porządne usługi od zaufanych firm.

edit: a tu masz dobitniej: http://www.webhostingtalk.pl/topic/15982-proserwerpl-wasze-opinie/

albo wspomniany w topiku wyżej webh.pl:

30,50 PLN/rok za 3 GB.

no i podobno proserwer.pl ma jakieś lipne ograniczenia (pewnie pamięć, rozmiar wysyłanych plików w php) - skutek zawalenia serwera małymi kontami - o ile o miejsce na dysku nietrudno, bo dyski są ogromne - to te tysiące miniaturowych kont na jednej maszynie muszą dzielić pamięć - a te skrypciki forum trochę jej biorą

1

Ja polecam z całęgo serca zenbox.pl Płace 15 zł/miesiąc przy ruchu do 5k na miesiąc. Idealny do nauki, czy stawiania stonek testowych + 0 graniczeń.

0

może napiszę, sprawdzałem hostingi z sygnatury @dzek69, pierwszy który obsłużył to co chciałem to: http://www.byethost.com/, więc przy nim zostałem.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1