Zostałeś mistrzem .NET?

0

Pierwsza tura konkursu Mistrz .NET trwa i kończy się za godzinę. Kto brał udział i jak mu poszło? Ja wolałbym się nie przyznawać do wyniku - powiem tylko, ze ~20% :)

PS. http://www.mistrz.net.pl

0

Ja biore udział w czwartke, ponieważ dzis mbyłem o tej porze w szkole...A trude byly pytanka??;]

0

Pytanka w każdej serii będą inne, ale powiem, że trzeba sporo wiedzieć na temat ASP.NET.

0

Ja dopiero w piątek biorę udział, mam nadzieję, że nie będzie takiej kichy jak w konkursie 4p.

0

Jaka kicha, jaka kicha :P
ja juz mam dosc konkursow, w ktorych biore udzial z nudow :P i przypadkiem wygrywam :d

0

Jaka kicha, jaka kicha :P

Moja kicha...

0

Wzialem w tym udział i mysle ze nie bylo takie trudne, zdobylem ~40%, co nie jest za wiele, ale i tak na moją wiedze(jestem w 1 kasie lo), a jak patrzylem wczoarj na te pierwsze 10 najlepszych wyinikow to jest po 80%;]Czyli mozna powiedziec ze specjalisci, albo studenci majo po 80%, a ja gdy nie miałem zbyt wiele wspólnego z platformą .NET połowe tego co oni;]

0

Kurcze no nie wygram samochodu :(
Zdobyłem ~42%.
No faktem jest, że o platformie .NET to ja nie mam zielonego pojęcia. W konkursie wziąłem udział po to, żeby mieć szanse na samochód :D

W ruch poszło google, moja wiedza dot. programowania no i intuicja programistyczna ;) Ogólnie rzecz biorąc, jakbym chociaż przekartkował te rzeczy, co mi przysyłali, to byłaby szansa powalczyć o dużo lepszy wynik.

0

Ja też wziąłem udział i zdobyłem 30%. Samochodu nie będzie. Zauważyłem, że ta 30 za mną chodzi, czy to punktów, czy to procent.

0

Ja dzieki możliwości ponownego startu zdobyłem ~31% i mam jakiś taki pierwszy certyfikat... Zawsze coś, czym mozna się pochwalić :)

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1