Powrót do biur

0

Mówi się już u was w firmach coś o powrocie do biur? Jakieś przybliżone terminy kiedy miałoby się to stać?

27

Zatrudniłem się w firmie która nie ma biura. Problem rozwiązany. Polecam

2

Żadnych terminów. A jeśli już, to informacja, że skoro tyle czasu daliśmy radę zdalnie, to i potem damy radę, ale chociaż będzie można przyjechać do biura i zobaczyć żywych ludzi.
Luzowanie obostrzeń nie oznacza, że wszystko wraca do normy. Bynajmniej nie w tym roku.

0

Plan u mnie w firmie jest taki że pewnie na początku czerwca byłby powrót ale kto chce to albo 100% zdalnie, albo 100% z biura albo hybrydowo procentowo ile by się chciało, więc i tak nie będzie to masowy eksodus z powrotem do wieżowców :P

2

Mówi się, mówi, i dlatego sobie na LinkedIn wpisałem:

For recruiters: I am interested in senior positions only. I would really like to continue working remotely after COVID. If you company can offer that please do not hesitate to contact me.

Każda firma ma swoją "kulturę", nie zawsze ta kultura będzie dobrze działać w wydaniu remote. Tak czy siak żyjemy w wolnym państwie, jest wolny rynek, nikt nikogo do powrotu do biura nie zmusza. Jedne co mnie trochę martwi to to że jest dużo fajnych ofert remote ale spora część z nich to "US Only" :(

1

Moja obecna firma jest zagraniczna, bez oddziału w Polsce, więc wątpię, by zaczęli relokować ludzi. Zwłaszcza, że wtedy musieliby też wysiedlać ludzi z Francji oraz Nigeru.

1

Moja firma podczas pandemii sprzedała/wynajęła większość swoich biur. Teraz tylko hotdeski zostały.

11

Jeszcze 4 fala nie przyszła a wy już gadacie o powrocie do biur??? :/

5

Ostatnia wzmianka z Maja zeszłego roku że w Czerwcu wracamy. Potem anulowane i cisza do dziś

7

Nie wiem jak w mojej firmie ale ja nie wracam... 1.5 roku pracuje zdalnie i pracuje mi się tak lepiej. Jestem wyspany, mozg lepiej pracuje, nikt nie zaglada w monitor, nie slucham tych korpo gadek na około, nie ma hałasu, nie tracę na paliwo, nie tracę czasu na dojazdy i wiele innych plusów. Minusów w sumie nie dostrzegam.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1