Praktyka IT w Krakowie

0

Jakie krakowskie firmy proponujecie na płatne praktyki zawodowe w dziale IT? Najbardziej odpowiadałoby mi coś z frontendu (HTML5, CSS3, Bootstrap, szablony Wordpress, jQuery, podstawy PHP) ale może być to też programowanie w C++, Javie ewetualnie Unity, SQL, aplikacje na Androida.
Mam spore doświadczenie w frontendzie, konkretnie głównie tworzę szablony na Wordpressa.
Znalazłem ofertę stażu w Comarchu ale czytałem też sporo negatywnych opinii na temat tej firmy. Jakie firmy polecacie?

0

Było już milion takich tematów. Poszukaj trochę na tym forum i poczytaj co ludzie pisali. Raczej od zeszłego tygodnia czy dwóch wiele się nie zmieniło i nie ma potrzeby zakładania kolejnego tematu w szczególności, że o nic nowego nie pytasz.

1

Czytając takie tematy zawsze zastanawiam się czemu ludzie mający już jakąś wiedzę nie startują od razu na Juniora? Tym bardziej w KRK, gdzie są naprawdę duże możliwości.

0

Sprawdź w Schibsted.

0

@zaciekawiony Gdzie w takim razie szukać ofert pracy dla Juniorów oprócz pracuj.pl i Centrum Karier? Wszystkie oferty jakie znajduję są dla ludzi z 2 letnim doświadczeniem..

0

pracuj.pl, Centrum Karier jeszcze w Urzędzie Pracy szukaj :D Ta robota ewidentnie nie jest dla ciebie.

0

I Ty jesteś tutaj moderatorem? Poza tym gwarantuję dowartościowania się na przykładzie mojej osoby to z psychologicznego punktu widzenia dużo mówi na temat Twojej osoby i osiągnięć. Pozdrawiam.

3

:D :D :D
Pracy szuka się:

  • Poprzez znajomych pracujacych w interesujacej cię firmie
  • Wysyłając CV do firm które cię interesują
  • Poprzez firmy outsourcingowe i headhuntingowe
  • Poprzez specjalistyczne portale jak linkedin, Praca czy nofluffjobs
  • Poprzez konferencje i "targi pracy"

Ale spoko, uderzaj do Urzędu Pracy, na pewno ci coś znajdą ;]

0

Studenciak, nie próbowałeś szukać na stażach? W Krakowie jest tego pełno. Wymagania nie są wysokie, a zarobek bardzo dobry :)

0

@wiciu Dziękuję za odpowiedź.

@Również student Nie wiem co rozumiesz jako dobry zarobek. Z tego co mi wiadomo można liczyć na taki w firmach typu Nokia, Motorola. Oczywiście mam na myśli staże, ale nie powiedziałbym, że wymagania są niewielkie :)

@Shalom Dzięki. Nie wiem dlaczego uczepiłeś się tak tego Urzędu Pracy. Rozumiem, że z Twojej perspektywy jestem frajerem, bo pytam o takie podstawowe rzeczy, ale chyba od tego są takie fora?

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1