Rekrutacja SII Lublin

0

Sii otwiera oddział w Lublinie. Zdecydowanie odradzam wizytę na rozmowie rekrutacyjnej w Lublinie. Powiem szczerze, że nie miałem jeszcze przyjemności uczestniczyć w tak prymitywnym procesie rekrutacji. Byłam tak zażenowany, że aż z ciekawości wygooglowałem Panią A. w internecie i myślę, że nie wystarczą ukończone studia dziennikarskie aby mienić się specjalistą do spraw HR...;)Proponuje aby w Lublinie Pani "specjalista do spraw HR firmy SII" następnym razem pojawiła się w dresach podczas rozmowy rekrutacyjnej - jej ubiór i kompetencje, napastliwość, złośliwy, nieszczery uśmiech, wyklepane regułki na pamięć (autentycznie słowo w słowo z katalogu firmy) wykraczają poza granicę dobrego smaku. Pozdrawiam i zdecydowanie odradzam spotkanie z Panią A. K. z HR z Lublina.

0

JMarcin pytasz o konkrety...- proszę bardzo: Pani A. z HR SII w Lublinie nie sprawdza w żadnej mierze kwalifikacji, ani predyspozycji na dane stanowisko, "odbębnia" swoją pracę w sposób niechlujny, tak jakby jej nie zależało na kandydacie...Jest nie przygotowana do procesu rekrutacji, ma się wrażenie, że wcześniej nie czytała cv...Jest postawa wskazuje jednoznacznie, że na to stanowisko już dawno jest wybrana osoba, a rekrutacja prowadzona jest "na zapas", gdyby ktoś zrezygnował...,stąd to olewcze traktowanie. Zamierzam zgłosić to do centrali do Warszawy - myślę, że audyt byłby wskazany.

6

Do Pana Jasia Fasoli:

Witam, dziękuję za uwagi.
Pragnę Pana zapewnić, że dbamy o to, by nasi pracownicy - w szczególności specjaliści ds. rekrutacji - byli osobami profesjonalnymi i zaangażowanymi. Do tej pory nie otrzymaliśmy żadnych negatywnych opinii o wspomnianej przez Pana specjalistce ds. rekrutacji - zwłaszcza tak mocnych i krzywdzących jak Pana opinia. Tym bardziej chętnie ją zweryfikuję i w razie potrzeby podejmę kroki zmierzające do poprawy jakości spotkań rekrutacyjnych w Lublinie.
Zapraszam Pana do bezpośredniego kontaktu pod adresem [email protected]. Chętnie spotkam się również bezpośrednio po uprzednim umówieniu terminu.
Pozdrawiam,
Joanna Kucharska, Dyrektor ds. HR w Sii

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1