technik informatyk

0

Witam, jakiś czas temu rozpocząłęm nauke programowania w języku C# i wiem, że lepiej mieć skończone studia kierunkowe lecz nie było mnie w PL i już po rekrutacji (tylko zaoczne) i zastanawiam sie czy nie zrobic chociaż tego technika. Czy warto w to zainwestować czas czy lepiej skupić się tylko na programowaniu?
Przyszły pracodawca zwróci w ogóle na to uwage? Bo wątpie bym się tam nauczył coś z programowania.
Jeszcze jedno, mieszkam w niedaleko krk wie ktoś z was jak tam jest z znalezieniem pracy bez studiów(zarobki nie mają znaczenia na poczatek)?

0

@liam jestes len!

Jest temat o zarobkach (i rozne miasta z roznymi doswiadczeniami)
jest milion tematow o tym czy studia sa potrzebne
jest dwa miliony tematow ktore po czesci odpowiadaja na Twoje pytania (wystarcyz przeczytac pewnie z 2 i juz masz odpowiedz na wszystkie swoje pytania)

0

Lepiej jest mieć technika, niż nie mieć nic :P

1

rozpocząłęm nauke programowania w języku C#

Jeżeli rozpocząłeś naukę programowania w ogóle to wróć za 2 lata i zadawaj pytania o możliwość zatrudnienia.

Odnośnie tego o co pytasz, to tak jak inni jestem zmęczony już setny raz pisania tego samego.

3

Przyszły pracodawca zwróci w ogóle na to uwage?

a czy na Boże Narodzenie bedzie padal snieg? Jeden zwroci, drugi nie zwroci. Uzaleznianie swojej decyzji od przypadkow losowych, na ktore nie mamy wplywu (kaprysów osób rekrutujących) to dosc cienka strategia... Poza tym w wiekszosci przypadkow rekrutują nie "pracodawcy" (którzy sobie siedza w gabinecie albo są poza firmą w ogóle) a: panie z HR, programiści, menedżerzy projektów etc., to ich bedziesz musial przekonać. A watpie, zebys zaimponowal jakiemukolwiek programiscie tym, ze masz technika informatyka.

1 użytkowników online, w tym zalogowanych: 0, gości: 1